Tu jesteś: Strona główna Targi Interbud 2011
 Praktyka dowiodła, że naturalne, odpowiednio wyselekcjonowane, drewno jest niezrównanie pięknym, zdrowym i ekologicznym materiałem do produkcji okien i drzwi... więcej>

Firma MAXBUD na łódzkich Targach Budownictwa INTERBUD 2011

 

Odbywające się na w dniach 17 - 20 lutego 2011 Targi Interbud były doskonałą okazją do zaprezentowania naszej oferty szerokiej publiczności - zarówno inwestorom indywidualnym jak również deweloperom, architektom i potencjalnym dostawcom i kooperantom. Liczne rozmowy z odwiedzającymi potwierdziły nasze obserwacje o rosnącym w ostatnim czasie trendzie zainteresowania otworową stolarką energooszczędną i pasywną. Względy ekologiczne stają się - obok ceny i jakości - coraz istotniejszym czynnikiem decydującym przy wyborze drewnianych okien i drzwi.

 

Dzięki dokonanym w ostatnich latach znaczącym inwestycjom w park maszynowy, firma MAXBUD wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku. Od roku 2010 oferujemy energooszczędne i pasywne okna i drzwi w atrakcyjnej cenie - przy zachowaniu najwyższej jakości z jakiej nasza firma słynie już od ponad 20 lat.

 

Korzystając z okazji pragniemy gorąco podziękować wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za zainteresowanie, cenne uwagi i miłe słowa na temat urody i jakości naszych produktów.


Targi Interbud Targi Interbud Targi Interbud Targi Interbud
Na pierwszym planie niskoprogowy zestaw balkonowy przesuwny HS Na pierwszym planie niskoprogowy zestaw balkonowy harmonijkowy FS Zestaw balkonowy FS (drewno sosnowe) Niskoprogowy zestaw balkonowy uchylno-przesuwny PSK (drewno meranti)
Targi Interbud Targi Interbud Targi Interbud Targi Interbud
Zestaw balkonowy HS (drewno sosnowe) Drzwi wejściowe LIBRA RETRO (drewno mahoniowe) Drzwi zewnętrzne PRIM (drewno mahoniowe; kryte zawiasy) Nasz baner dotyczący okien energooszczędnych i pasywnych


okna drewniane | producent okien | okna angielskie | projekt i wykonanie: Best Group