Tu jesteś: Strona główna Prezes
 Praktyka dowiodła, że naturalne, odpowiednio wyselekcjonowane, drewno jest niezrównanie pięknym, zdrowym i ekologicznym materiałem do produkcji okien i drzwi... więcej>

 Praktyka dowiodła, że naturalne, odpowiednio wyselekcjonowane, drewno jest niezrównanie pięknym, zdrowym i ekologicznym materiałem do produkcji okien i drzwi.

 

Firma nasza zapewnia szczególnie profesjonalną, staranną obróbkę technologiczną tego szlachetnego surowca z zastosowaniem sprawdzonych europejskich technologii.

 

Do naszych wyrobów stosujemy superatrakcyjne pod względem trwałości i estetyki okucia, zamki, uszczelnienia, szyby, impregnaty i lakiery.

 

Przedkładanie przez nas jakości nad ilość powoduje zaniechanie produkcji na „magazyn” i nastawienie się wyłącznie na realizację indywidualnych zamówień.

 

Różnorodność kolorów, wymiarów, kształtów, podziałów, funkcji i rodzajów szyb, jest mile widzianym przez naszych Klientów uatrakcyjnieniem.

 

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą, zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas, a doświadczona kadra doradzi Państwu podjęcie optymalnych decyzji.

Prezes Zarządu
Bogdan Frenkel

 


okna drewniane | producent okien | okna angielskie | projekt i wykonanie: Best Group