Tu jesteś: Strona główna Firma
 Praktyka dowiodła, że naturalne, odpowiednio wyselekcjonowane, drewno jest niezrównanie pięknym, zdrowym i ekologicznym materiałem do produkcji okien i drzwi... więcej>
Przedsiębiorstwo "MAXBUD" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstało w 1989 r. na bazie zakładu stolarskiego, prowadzonego od 1982 r. przez obecnego głównego udziałowca Spółki.

Od 1991 r. specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowej stolarki otworowej, a przede wszystkim: drewnianych okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz bram garażowych. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy produkcję okien jednoramowych z szybami zespolonymi (tzw. okna drewniane typu Euro). Początkowo, duża część naszej produkcji trafiała na bardzo wymagający rynek niemiecki. Również dziś - w drugiej dekadzie XXI w. - głębokie przywiązanie do jakości i staranności wykonania - przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen - wyróżnia nas na tle wielu konkurentów. Pozostajemy wciąż liderem innowacji - oferując już od kilku lat okna energooszczędne i pasywne (ostatnio również w systemach typowych dla rynku brytyjskiego).

Ponad dwudziestopięcioletnia obecność naszej firmy na rynku daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i pewności zarówno co do wysokiej jakości produktów, jak i właściwej ich późniejszej opieki serwisowej.

Zapewniamy też krajowym klientom dostawę wyrobów na miejsce przeznaczenia oraz fachowy montaż. Udzielamy również porad oraz dokonujemy pomiarów.

Nasze wyroby znajdują uznanie nie tylko w Polsce, ale też w Andorze, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii, Kanadzie, Niemczech, Norwegii, Rosji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, we Włoszech oraz na Ukrainie i w USA.

strugarka
szlifierka
centrum
centrum
profilarka do produkcji drewnianych okien pilarka do produkcji drewnianych okien i drzwi

Wszystkie wyroby wykonujemy wyłącznie wg indywidualnych zamówień. Wyróżniamy się starannością ich wykonania oraz wysoką jakością materiałów używanych do produkcji. Tym samym wypełniamy niszę rynkową wobec klientów, którym z różnych względów nie odpowiada oferta producentów masowych.

W ostatnich latach zrealizowaliśmy - z pomocą środków unijnych - rozbudowany program modernizacji linii produkcyjnej mający na celu m.in. poszerzenie palety oferowanych produktów, zwiększenie wydajności produkcji, a także zmniejszenie jej odpadowości i energochłonności.
masterwood
masterwood
prasa z podgrzewaniem w czasie procesu klejenia spajarka do fornirów
dyblarko-wiertarka
malarnia
Siedziba naszej Spółki mieści się w graniczącej z Łodzią miejscowości Starowa Góra - przy ul. Okiennej 8 (wylot trasy A-1 w kierunku na Piotrków Trybunalski).
ekspozycja drzwi
ekspozycja okien i drzwi
Targi Interbud
Targi Interbud

 

 


okna drewniane | producent okien | okna angielskie | projekt i wykonanie: Best Group