Tu jesteś: Strona główna Oferta Drzwi wewnętrzne

Oferujemy szeroką gamę modeli drzwi wewnętrznych: pełnych, częściowo lub całkowicie przeszklonych, rozwieralnych lub przesuwnych. Jesteśmy gotowi również wykonać drzwi wg projektu Klienta. Drzwi, podobnie jak okna, wykonujemy wyłącznie na indywidualne zamówienie.

 

Podstawowymi rodzajami drewna stosowanymi przez nas do produkcji drzwi wewnętrznych są wyselekcjonowane gatunki krajowe: sosna, dąb i buk oraz egzotyczne: red meranti i mahoń (acajou, iroko i sapeli).
Standardowa grubość skrzydeł drewnianych wynosi 42 mm.

 

Nasze drzwi wewnętrzne proponujemy w dwóch podstawowych wariantach wykonania. W wersji standardowej (ekonomicznej) rama skrzydła i ościeżnicy wykonana jest z warstwowo klejonego drewna pokrytego naturalnym fornirem (przy malowaniu z pokazaniem rysunku drewna) lub płytą HDF (przy malowaniu kryjącym). Płyciny wykonane są z materiałów drewnopochodnych - takich jak np. MDF. Natomiast w opcji ekskluzywywnej konstrukcja drzwi również wykonana jest z warstwowo klejonego drewna - z tą różnicą, że pokrycie stanowią naturalne obłogi (materiał znacznie grubszy od forniru), a na płyciny składa się warstwowo klejone drewno w postaci wysokiej jakości sklejek.

 

ADRIA AGAT AGAT 1 AGAT 6 AIDA AKCENT
ALTA AMSTEL AMSTERDAM AMETYST AMETYST 1 ARISTON 1
ARISTON 2 ATLAS AURA AZTEK BAUHAUS BERGEN
BARYT BARYT 1 BARYT 6 BOLTON BORG CAPRI
CASTELLO CLASSIC 4 COLLINA COUNTRY 2 DEKOR DEKOR 2
GEMINI GENOVA JANTAR JANTAR 2 JANTAR 6 JANTAR 8
KORAL KORAL 2 KORAL 8 LINCOLN LIVIA LOTUS
MEXICO MILANO MODERN NEGRO NEFRYT 2 NEFRYT 8
NEFRYT 8
STAINGLASS
NIKE OPTIMA OTELLO PLACIDO REDA
REGGIA RONDO SALTO SIENA SOLO TOPAZ
TOPAZ 2 TOPAZ 4 TOPAZ 6 TOPAZ 8 TOPAZ 10 TERRA
TINA TARA VANESSA VENUS VICTORIA

 

 

 

Każdy model możemy wykonać jako dwuskrzydłowy, również ze stałymy dostawkami lub naświetlem.

 

ALBA AMBER AURA BARI CASTELLO 2
COLINNA KORAL 8 S
PRZESUWNE
SONATAPod względem konstrukcji - drzwi wewnętrzne - dzielimy na: płycinowe, płytowe i szklane.

Skrzydła płycinowe są konstrukcją ramową wypełnioną płycinami.

Drzwi płytowe składają się z drewnianej ramy z kartonowym (tzw. "plastrem miodu") lub płytowym wypełnieniem ukrytym wewnątrz, zwykle płaskiego na powierzchni lub skromnie dekorowanego, skrzydła.

Drzwi szklane oferujemy w szerokiej gamie wzorów - od całoszklanych do wykonywanych z udziałem drewna. Posiadamy bardzo szeroką ofertę szkła: ornamentowego, satynowego, piaskowanego, wytrawianego, fazowanego, witrażowego, hartowanego, bezpiecznego, antywłamaniowego itp. Rodzaje szkła gładkiego lub ornamentowego, występujące w dużym wyborze wzornictwa, mogą być też kolorowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferujemy także szeroką gamę wzorów, klamek i uchwytów. Zawiasy zapewniają regulację w trzech płaszczyznach - przy użyciu klucza imbusowego - bez potrzeby zdejmowania skrzydeł. Zawiasy te pokrywamy nakładkami w kolorach i kształtach wybranych przez Klientów z naszej oferty. Drzwi są bezprogowe - przystosowane do montowania na gotowe podłogi i posadzki. Stosujemy zamki na klucz, na wkładkę cylindryczną lub z pokrętłem. Zamki mają fronty mosiężne lub niklowosatynowe Drzwi są wyposażone standardowo w jedną wygłuszającą uszczelkę zamontowaną w ościeżnicy. W drzwiach do sanitariatów zapewniamy wentylację poprzez: odpowiednie frezowanie dolnych elementów skrzydeł lub zamiennie - osadzamy tuleje lub kratki.


Drzwi mogą mieć ościeżnice bez opasek lub wykończone opaskami wg wzoru wybranego przez Klienta - przystosowane też do zabudowania ścian o konkretnej grubości. Są one wykonywane jako gładkie lub płycinowe. Montowane w tych ościeżnicach kątowe opaski maskujące posiadają regulację głębokości do 25 mm.

 

przekrój ościeżnicy skrzynkowej

 

Do uzgodnienia jest również wymiar i rozmieszczenie płycin oraz innych elementów ozdobnych np. w postaci cokolików, gzymsów itp.

 

W uzupełnieniu do produkowanych przez nas drzwi drewnianych, oferujemy również drzwi PORTA i POLSKONE.


okna drewniane | producent okien | okna angielskie | projekt i wykonanie: Best Group