Tu jesteś: Strona główna Dofinansowanie
 Praktyka dowiodła, że naturalne, odpowiednio wyselekcjonowane, drewno jest niezrównanie pięknym, zdrowym i ekologicznym materiałem do produkcji okien i drzwi... więcej>

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego

 

W latach 2012 - 2015 w ramach projektu inwestycyjnego pn "Uruchomienie produkcji nowych typów okien i drzwi przez firmę Maxbud Sp. z o.o." zrealizowaliśmy czwarty etap modernizacji firmy polegający na zakupie specjalistycznych narzędzi (do produkcji energooszczędnych i pasywnych okien aluminiowo-drewnianych, okien otwieranych na zewnątrz oraz okien drewnianych przesuwanych pionowo) oraz maszyn produkcyjnych takich jak: frezarko - profilarka, prasa półkowa, poduszka żelowa do prasy (do softformingu), pilarka taśmowa do cienkowarstwowego rozkroju tarcicy (na forniry i obłogi) oraz spajarka do fornirów. Inwestycja była współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

 

W latach 2010 - 2012 w ramach projektu inwestycyjnego pn "Unowocześnienie produkcji okien i drzwi w firmie Maxbud" zrealizowaliśmy trzeci etap modernizacji firmy - polegający na zakupie nowoczesnego numerycznie sterowanego centrum frezarsko - wiertarskiego służącego do obróbki drewnianych okien i drzwi. Inwestycja była współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

 

 

W latach 2009 - 2010 w ramach projektu inwestycyjnego pn "Rozwój produkcji eksportowej w firmie Maxbud" zrealizowaliśmy drugi etap modernizacji firmy - polegający na dalszej automatyzacji linii produkcyjnej oraz informatyzacji procesu projektowania, ofertowania i przygotowania dokumentacji produkcyjnej drzwi. Inwestycja była współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.

  

Sektorowy Program Operacyjny: Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw.

 

W latach 2005-2007 w ramach projektu inwestycyjnego pn "Przygotowanie firmy Maxbud do ekspansji na rynki zagraniczne" przeprowadziliśmy – z wykorzystaniem dofinansowania unijnego – modernizację parku maszynowego oraz informatyzację systemu zarządzania firmą.

www.konkurencyjnosc.gov.pl

 

 

 


okna drewniane | producent okien | okna angielskie | projekt i wykonanie: Best Group